Oratorij

Oratorij je počitniški program za osnovnošolce, ki se v naši župniji vsako leto izvaja že od leta 1996. Otroci in mladostniki, stari od 4 do 14 let, na njem aktivno in zdravo preživljajo svoj čas. Pod vodstvom animatorjev se igrajo, ustvarjajo na različnih delavnicah, pojejo, se odpravijo na izlet, tekmujejo v športnih igrah in še kaj. Skozi oratorijski teden otroci osebno rastejo, razvijajo inovativnost in ustvarjalne spretnosti, sklepajo nova prijateljstva in preko skrbno zasnovanega programa spoznavajo krščanski nauk in vrednote ter poglabljajo svojo vero. Oratorij je torej lepa popestritev poletnih počitnic in hkrati tudi življenja v župniji.

Animatorji vabimo otroke, da se nam poleti pridružijo na oratoriju. Vabilo pa velja tudi za vse mlade, ki so že prejeli zakrament birme in jih veseli delo z otroki, da se nam pridružijo in okrepijo našo animatorsko ekipo.

Telefon:
041 951 605 (Janez Černe) in 040 156 468 (Jakob Svetek)
E-naslov:
Spletna stran: